שער.png

מגמת מוזיקה

 

מנהל מגמת המוזיקה ורכז המסלול הקלאסי והעכשווי ט'-י"ב - גל זיו

רכז מגמת הג'אז ט'-י"ב - יצחקי פרנקו

רכזת מגמת המוזיקה ז'-ח' - נירה כהן-סירקיס
 

 

ראשי- מגמת המוזיקה
--------------------
חזון המגמה
--------------------
תכנית הלימודים
--------------------
הפקות ופרויקטים
--------------------
צוות המגמה
--------------------
בוגרינו
--------------------
תנאי קבלה

מגמת המוזיקה בתיכון א' לאמנויות משמשת כמסגרת לימודית המאפשרת לתלמידים להתפתח, להעמיק את ידיעותיהם והיכרותם עם עולם המוזיקה, ולעסוק בפעילות מוזיקלית מגוונת.
למגמה תכנית לימודים ייחודית מאושרת על ידי משרד החינוך המזכה בחמש יחידות בגרות ואפשרות לביצוע רסיטל חיצוני המזכה בעוד 5 יחדות. המגמה מעודדת מצויינות, בד בבד עם אוירה תומכת ויחס אישי.
בחטיבה העליונה במגמת המוזיקה לומדים תלמידי כיתות ט-י"ב ובה שלושה מסלולים: קלאסי, עכשווי (פופ -רוק), וג'אז.
תלמידי המסלול הקלאסי והעכשווי לומדים ביחד כשישנם גם שיעורים והרכבים המיועדים לכל מסלול בנפרד. במגמת הג'אז מתרכזים בתחום הג'אז ולומדים בשיעורים והרכבים נפרדים.
התלמידים לומדים מגוון רחב של מקצועות מוזיקליים, לוקחים חלק בהרכבים רבים, מנגנים בהזדמנויות שונות בבית הספר ומחוצה לו, ומשתתפים במשלחות לחו"ל ופרויקטים מוזיקליים מגוונים.
בחטיבת הביניים לומדים תלמידי כיתות ז-ח. שלא כמו בחטיבה העליונה, בחטיבת הביניים אין חלוקה למסלולים, התלמידים לומדים ביחד והמיקוד בסגנון הוא רק בחלוקה להרכבים השונים.

ג'אז

מגמת הג'אז של תיכון עירוני א' היא אחת מהמובילות בארץ. המגמה מונה כ – 60 תלמידים מכיתה ט' ועד י"ב. תלמידי המגמה לומדים את מיומנויות הג'אז החשובות: אלתור, עיבוד, פיתוח שמיעה, הרמוניה, תולדות הג'אז ונגינה בהרכב.

עכשווי

המסלול העכשווי במגמת המוזיקה הנו תכנית ייחודית לתלמידי כיתות ט'- י"ב העוסקת בשלל סגנונות עכשוויים: רוק, פופ, מוזיקת עולם, בלוז פולק או חומר מקורי.

קלאסי

המסלול הקלאסי בתיכון עירוני א' לאמנויות הוא בין הבודדים בארץ שבו תלמידיו לומדים באופן מובהק מוסיקה קלאסית, הן מבחינה עיונית והן מבחינה מעשית.

מופע הרכבים המסלול העכשווי - 15.03.2021

מוזמנים לצפות במופע ההרכבים לשנת 2021 של המסלול העכשווי

 

קונצרט המסלול הקלאסי - 08.03.2021

בעקבות מגבלות הקורונה, קונצרט המסלול הקלאסי שודר השנה בשידור חי לצופים בבית. 

 

תמונות מהופעות ואירועים

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

חדשות המגמה