צוות ההנהלה

"בית הספר צריך להיות מקום מפגש מעורר השראה לעיצוב סיפור טוב ומשמעותי לכל ילדה וילד, הן עבור עצמם והן עבור הקהילה והחברה." 

יואב פרידן Yoav Pridan

מנהל בית הספר
 

מנהל עירוני א' לאמנויות זו השנה החמישית. יליד תל אביב, נשוי ואב לשתי בנות. אוהב ילדים ומשחקים; מתמחה ביזמות חינוכית ובעיצוב תהליכים פדגוגיים עתירי יצירה וחשיבה בראי צרכי המאה 21.

 

תפקידים מרכזיים בעבר: מנהל חטיבת ביניים עצמאית "הראשונים", גני תקווה; יזם, מורה ומפתח תכניות למידה בעיקר בתחום של פיתוח חשיבה; מנהל חברה פרטית במזרח הרחוק; מנהל פרויקטים במסגרת משרד האוצר ומרכז מנהלת התפלת מי-ים של מדינת ישראל; יועץ משפטי ברשות ההגבלים העסקיים.

 

השכלה: תארים מרכזיים - בוגר בית הספר למנהיגות חינוכית, מכון מנדל למנהיגות; מוסמך בניהול (M.B.A) מביה"ס הגבוה לניהול של אוניברסיטת אירסמוס בהולנד (Rotterdam School of Management); בוגר הפקולטות למשפטים (LL.B) וניהול (B.A) של אוניברסיטת תל-אביב; בוגר קורס מנהלי בתי ספר של אבני ראשה בשיתוף עם מכללת בית ברל, ובעל תעודת הוראה באזרחות.

 

קהילה: אחד ממקימי ומובילי ארגון "מנהיגים" - ארגון מנהלי בתי הספר הראשון בישראל.

אני מאמין: שבית הספר צריך להיות מקום מפגש מעורר השראה לעיצוב סיפור טוב ומשמעותי לכל ילדה וילד, הן עבור עצמם והן עבור הקהילה והחברה. מוטו בחינוך: "האהבה תנצח!"

"יש לטפח לומד עצמאי ולקדם למידה מותאמת אישית בהלימה עם צרכי הילדים במאה ה-21. הערכים שמובילים אותי בעשייה החינוכית הם מצויינות, העצמה, שותפות ואחדות. אני מאמינה שעל בית הספר להכיל את מגוון הקולות והצבעים המייצגים את כל החברה."

ג'ורג'ט גנדור אמסיס Georgette Ghandour Imseis

מנהלת חטיבת הביניים
 

אשת חינוך 24 שנה. נשואה ואמא לשני ילדים. תושבת תל אביב יפו. העשייה החינוכית שלי מתבטא ביושרה, ענווה ובחריצות לאורם של כבוד וערכים.

תפקידים משמעותיים: מנהלת חטיבת הביניים ובמהלך השנים רבות במגוון תפקידים: מנחת השתלמויות למורים לאנגלית במרכז פסג"ה תל אביב; מדריכה למורים לאנגלית מטעם משרד החינוך; מדריכה פדגוגית לסטודנטים שנה ראשונה בהוראת האנגלית בסמינר הקיבוצים; סגנית מנהלת פדגוגית בחטיבת הביניים בתיכון שש שנתי "פנחס אילון", חולון.

השכלה: תואר ראשון B.A בבלשנות אנגלית וספרות עברית ותואר שני M.A  בהוראת אנגלית באוניברסיטת תל אביב; הכשרה בהנחיית קבוצות- 'מעגל החיים' באוניברסיטת תל אביב; תעודה בהוראת המצטיינים והמחוננים באוניברסיטת תל אביב; בוגרת תכנית "אבני ראשה" להכשרת מנהלי בתי הספר בשיתוף עם סמינר הקיבוצים; בעלת תעודת הוראה באנגלית.

אני מאמינה: במערכת החינוך וביכולתה להצמיח את דור העתיד. יש לטפח לומד עצמאי ולקדם למידה מותאמת אישית בהלימה עם צרכי הילדים במאה ה-21. הערכים שמובילים אותי בעשייה החינוכית הם מצויינות, העצמה, שותפות ואחדות.  אני מאמינה שעל בית הספר להכיל את מגוון הקולות והצבעים המייצגים את כל החברה.

"בחינוך אף החלטה אינה קטגורית."

אביגיל בלוך-גייגר Abigail Bloch-Geiger

מנהלת חטיבה עליונה
 

מנהלת חטה"ב בעירוני א' לאמנויות, זו השנה השלישית. ילידת  ניו יורק, אם לשני בנים. מתמחה ברפורמות חינוכיות מנקודת מבט הומניסטית, בבניית מערכות ארגוניות, ערכיות ופדגוגיות, הנובעות מתוך תפיסת עולם זו, ויוצרות עבורה סדירויות ומקום.

תפקידים מרכזיים בעבר: קריירה ראשונה בתחום הטיפול הרגשי בעזרת בעלי חיים. קריירה מרכזית בתחום של ליווי ארגונים בתהליכי שינוי דמוקרטיים. במסגרת זו, הובלה וניהול פדגוגי של "מודל בת ים לחינוך אישי" - רפורמה עירונית כוללת אשר זכתה בפרס חינוך, וכן ניהול בית החינוך הדמוקרטי-קהילתי "גבעול", בגבעת אולגה - בית ספר דמוקרטי חלוצי שוויוני.

השכלה: בוגרת בית הספר למנהיגות חינוכית, מכון מנדל למנהיגות; מוסמכת (M.A) בפילוסופיה של החינוך, אוניברסיטת תל אביב; בוגרת  (B.A) בפסיכולוגיה ובתאטרון, אוניברסיטת תל-אביב; בוגרת קורס מנהלי בתי ספר של אבני ראשה בשיתוף סמינר הקיבוצים; בעלת תעודת הוראה באנגלית.

אני מאמינה: כי בית ספר נועד להיות מקום בו לכל אחת יש זכות, מקום ודרך ללמוד, להביע את ייחודיותה ולהגשים את עצמה. כי ביה"ס נועד לתת מקום לדרך זו, וכן לתת ביטוי בהכרח גם לאחריותה של כל אחת על הסביבה ועל החברה כולה, וכן לטפח תרבות של אכפתיות. כך שלובים ה"יחיד" וה"יחד" זה בזה, כמקשה אחת.

"על חמישה עמודים העולם עומד: על המורים, ההורים, האמנים, הרופאים והפוליטיקאים. בבית הספר יש הזדמנות לתיקון החברה על ידי יצירת מפגש אנושי משמעותי ומכבד בין התלמידים, המורים וכל חברי הקהילה."

יפעת בירנבוים Yifat Birnboim

סגנית מנהל שש שנתי, מנהלת פדגוגית ומשאבי אנוש

סגנית מנהל זו השנה השנייה, מורה למחשבת ישראל וספרות. אמא לשלושה בנים, מתגוררת בתל אביב.

תפקידים מרכזיים בעבר: מקימה ומנהלת שלוחת תל אביב של בית ספר להוראת תרבות ישראל של מכון הרטמן; מנחה פדגוגית בתכנית "אופקים" להכשרת מורים ללימודי היהדות כתרבות; מנחה במכון הרטמן המתמחה בליווי מורים וצוותי מקצוע לתרבות יהודית-ישראלית ומחשבת ישראל; רכזת מסעות לפולין, מחנכת, מורה למחשבת ישראל וספרות.

השכלה: מוסמכת (M.A) בפילוסופיה יהודית, אוניברסיטת תל אביב; בוגרת (B.A) בפילוסופיה יהודית וספרות עברית, אוניברסיטת תל אביב, בוגרת מחזור א׳ של תוכנית אופקים ללימודי היהדות כתרבות; בעלת תעודת הוראה במחשבת ישראל.

אני מאמינה: על חמישה עמודים העולם עומד: על המורים, ההורים, האמנים, הרופאים והפוליטיקאים. בבית הספר יש הזדמנות לתיקון החברה על ידי יצירת מפגש אנושי משמעותי ומכבד בין התלמידים, המורים וכל חברי הקהילה.

"עלינו להיות קשובים ונחמדים לכולם, תמיד. אנחנו אף פעם לא יודעים עם אילו קשיים מתמודדים הסובבים אותנו."

סמי שושן Sammy Shoushan

סגן מנהלת חטיבת הביניים

.

סגן מנהלת חט"ב, זו השנה הראשונה. מורה בבית הספר מזה 8 שנים. אב לשלושה, מתגורר בתל אביב.

תפקידים מרכזיים בעבר ובהווה: מורה לביולוגיה ולמדעים שש שנתי, מגיש לבגרות בביולוגיה; מחנך בחט"ב ובחט"ע; רכז שכבה; רכז מקצוע המדעים בבית הספר; מורה מאמן ומלווה מורים חדשים בתקופת הסטאז'.

 

השכלה: מוסמך בהוראה (M.Teach), מסלול ביולוגיה על יסודי, מכללת סמינר הקיבוצים; בוגר (B.Sc) במדעי התזונה, אוניברסיטת אריאל. 

בוגר קורס מורים חונכים ומלווים, מכללת סמינר הקיבוצים. בעל תעודת הוראה בביולוגיה על יסודי.

 

אני מאמין: אני מאמין שעלינו להיות קשובים ונחמדים לכולם, תמיד. אנחנו אף פעם לא יודעים עם אילו קשיים מתמודדים הסובבים אותנו.

ורד גוטל Vered Gotal

מנהלת מגמת האמנות

מנהלת מגמות האמנות זו השנה השביעית, מלמדת בבית הספר מזה עשרים ושש שנה (עם הפסקות בגין שליחויות בחו"ל). מתגוררת בתל-אביב, נשואה ואם לשלושה.

תפקידים מרכזיים בעבר ובהווה: מורה לספרות והיסטוריה, מחנכת, מגישה לבגרות בספרות; יועצת ארגונית בחברת "יעדים", ומובילת סדנאות ותהליכי שינוי במסגרת התפקיד; מורה ומנהלת בבתי הספר הישראליים ברומא ובבנגקוק.

 

השכלה: מוסמכת (M.A) בספרות עברית, אוניברסיטת תל אביב; בוגרת (B.A) הפקולטה לאמנויות (החוג לקולנוע) ובית הספר לחינוך של אוניברסיטת תל אביב. בעלת תעודת הסמכה בייעוץ ארגוני ממכללת בית ברל, ובעלת תעודת הוראה בספרות.

 

אני מאמינה: אני מאמינה בחינוך, באמנות, בחינוך לאמנות ובאהבת האדם באשר הוא.

"אני מאמינה בחינוך, באמנות, בחינוך לאמנות ובאהבת האדם באשר הוא."

Info

4th Sprintzak St. Tel Aviv-Yafo 6473804
Tel: +972 3 695 9111, +972 3 940 8020
Fax: +972 15339408020

aleftlv@gmail.com

מידע

שפרינצק 4, תל אביב-יפו, מיקוד 6473804

טלפון רב קווי: 03-6959111, 03-9408020

פקס: 15339408020

aleftlv@gmail.com

  • Instagram
  • Facebook Social Icon

האתר נבנה ועוצב על ידי: עמית לביא